icon

Nimo TV

1.9.29 için
Android

4.5

18

Canlı video oyunlarını yayınlayın ve izleyin

970.3k

Bu uygulamayı oyla

+12

Twitch veya başka bir video oyunu akış platformunun hayranıysanız, Nimo TV aynı akış seçeneklerini sunar, ancak biraz farklı bir arayüzden. Menülerine göz atın, uygun bir kanal seçin ve izlemeye başlayın!

Nimo TV, PUBG, Fortnite veya Mobile Legends dahil olmak üzere uygulamanın en popüler akışlarından bazılarına sahip bir bölüme sahiptir. Sadece bu değil, aynı zamanda seçkin oyuncular arasından seçim yapabilir veya yenilerini bulmak için keşfedebilirsiniz. Son olarak, uygulamanın kullanımı kolay video oynatıcısının görüşünüzü diğer kullanıcılarla paylaşabileceğiniz bir sohbet kutusu vardır.

Ancak, Nimo TV'nin en iyi özelliklerinden biri, platformların çeşitli eSpor takımlarından oyunlar akışını sağlamasıdır; bu, belirli oyuncuları veya takımları takip etmeyi ve tüm canlı savaşlarını izlemeyi çok kolaylaştırır!

Sonuç olarak, Nimo TV, çok çeşitli bilgisayar ve mobil oyunların neredeyse sonsuz sayıda akışına sahip olan iyi bir akış platformudur. Favori akışınızı bulun ve tüm aksiyonları canlı olarak izleyin, hatta kendi videolarınızı yükleyin!
X